Planowany Miot – szczeniaki

Miot „N” – planowany miot wiosna 2017

barbet Planowany Miot - szczeniaki

W końcu możemy się pochwalić przyszłym wspaniałym tatą szczeniąt. Wybrańcem naszej ILI został Nuphar’s EVERYTHING ZEN (więcej o nim tutaj – http://www.nuphars.nl/litteratohbilly.htm), na codzień zwany Billy’m. Tak jak ILA, Billy  wszystkie wyniki badań ma perfekcyjne, podbnie zreszą jak jego rodzeństwo i rodzice (rodowód z wynikami badań poniżej). Billy ma przecudowny barbeci charakter (na co dzień wyznaje zasadę, że w czasie powitania Wasze głowy mają być na jednakowej wysokości, jak to zostanie osiągnięte – najprościej wchodząc na meble). Billy jest Championem Holandii oraz zbiera punkty na Championa Międzynarodowego. Billy waży 28 kg i mierzy 59 cm, a więc masywnością i solidnością budowy jest bardzo podobny do naszego ARGO. Mamą przyszłego taty, jest jedna z najbardziej utytułowanych suk w rasie – Quaciendas ALBA AQUA-AURA.

Wszystkie wyniki badań i kilka zdjęć:

 

barbet Planowany Miot - szczeniaki

Szczeniaki z tego połączenia urodzą się wiosną  2017 roku. Szczenięta sprawdzą się jako psy domowe a także jako psy sportowe. Maluchy będziemy dobierać indywidualnie pod kątem potrzeby przyszłej rodziny w konsultacji z behawiorystą (sporty, wystawy itp.) Szczenięta będę posiadały metrykę ZKwP, będą miały mikroczip, pełną opiekę weterynaryjną (szczepienie i odrobaczenia zgodne z kalendarzem szczepień), z przyszłymi właścicielami zawieramy pisemne umowy kupna – sprzedaży.

Więcej informacji będzie się pojawiało na bieżąco na stronie, w razie pytań prosimy o kontakt oraz zapoznanie się z naszymi standardami hodowli.

Jak to u nas działa:

  • szczeniaki w naszej hodowli pomaga dobierać behawiorysta, to dopasowanie charakteru i temperamentu Barbet a nie kolor będzie decydował o Waszych przyszłych relacjach.
  • Barbet jest członkiem Waszej rodziny, żyje i mieszka z Wami pod jednym dachem, ale zawsze pozostanie naszym małym kudłatym dzieckiem,  dlatego też musimy Was poznać i dowiedzieć się się jak najwięcej.
  • sami też odpowiadamy na wszelkie pytania, im jest ich więcej tym lepiej.
  • szczeniaki opuszczają naszą hodowlę po minimum ośmiu tygodniach od urodzenia…ale zawsze mogą pozostać dłużej.
  • nasz dom zawsze stoi dla was otworem, jeżeli zaplanowaliście dalekie wakacje, Barbet może przyjechać do nas, zaopiekujemy się nim w czasie Waszej rozłąki.
  • w każdym czasie, niezależnie od przyczyn, Barbet z naszej hodowli może do nas wrócić, jeśli nie będziecie mogli się nim dalej opiekować.
  • szczeniaki opuszczają nasz dom z pełną wyprawką, kompletem szczepień i odrobaczeń po zawarciu pisemnej umowy sprzedaży.
  • w każdym czasie (poza dwoma tygodniami od porodu, kiedy psia mama potrzebuje spokoju) możecie do nas przyjechać i zobaczyć nasze psy.
  • zapewniamy kontakt z rodzinami, które mają już nasze psy ( zapraszamy do profilu na FB – https://www.facebook.com/wiercilapa )

barbet Planowany Miot - szczeniaki

Comments are closed