Miot jesień 2014 “J”

Miot jesień 2014 “J”

Miot „J” przyszedł na świat 1 grudnia 2014 roku. GEORGIA ON MY MIND de la Serve de la Chappelle d’Alexandre urodziła dziesięć szczeniąt. Maluchy ruszyły do domów w Polsce i na całym świecie. JUKON (Oggie), zamieszkał w czeskiej Pradze, JAMBLES w angielskim Wolverhamptom, JONA na co dzień może oglądać Biały Dom, JOLO mieszka 500 metrów od nas, mały JUGO podbija Gdynię, słodka JASPER z okien domu widzi Beskidy, zawsze wesoły JORDAN rozśmiesza Rzeszów, JAMAJKĘ w Barbetowego cwaniactwa uczy starsza siostra FRULA, JURATA żyje w krainie wielkich jezior….fińskich, a JAKARTA fika koziołki w Wielkopolsce.

Tatą szczeniąt jest CASPAR du Pre de Redy, przesympatyczny misiek, mieszkający w spokojnych Alpach. Tu możecie śledzić ich przygody.

Poniżej archiwalne ogłoszenie  i zdjęcia szczeniaków.

 

data urodzenia: 03.06.2011 data urodzenia: 16.03.2011
Badanie w kierunku dysplazji bioder: HD A (wolny od zmian) Badanie w kierunku dysplazji bioder: HD A (wolny od zmian)
Badania w kierunku dysplazji łokci: ED 0/0 (wolne od zmian) Badanie w kierunku dysplazji łokci: ED 0/0 (wolne od zmian)
Oczy: przebadane, wolne od zmian Oczy: przebadane, wolne od zmian
Matka: ERMENGARDA dit Coccolina HD A/A ED 0/0 Matka: BACARRA du Pre de Redy HD B/B
Ojciec: CHOUFFE CRISTALINE Quaciendas HD A/A ED 0/0 Ojciec: ENO da Capo HD A/A
Charakter: Georgia jest psem z wielką pasją do pracy. Mogłaby aportować godzinami bez przerwy. Jest posłuszna, uwielbia pływać. W domu spokojna, a na dworze żywe srebro. Żyje w zgodzie z każdym psem. Ma włos łatwy w codziennej pielęgnacji. Charakter: Caspar Balou to pies o przesympatycznym charakterze, na codzie mieszkający na cichej farmie w Alpach. Caspar trenuje obedience (posłuszeństwo sportowe). Żyje w zgodzie ze wszystkimi zwierzakami. Ma ładny włos, prosty w codziennej pielęgnacji

Po wielu tygodniach poszukiwań naszym wybrańcem został CASPAR BALOU z hodowli du Pre de Redy. CASPAR i GEORGIA pochodzą z linii nieobciążonych dyslpazją bioder i  łokci oraz chorobami oczu, co potwierdzają wykonane badania. CASPAR jest Barbetem w starym typie a w jego rodowodzie znajduje się wiele psów z najlepszych w rasie linii (Ulysse, Sangria, Vodka…). Przyszli rodzice na co dzień są psami towarzyszącymi swoim właścicielom, są uważne i skoncentrowane na człowieku i oba mają mocna pasję do pracy – GEORGIA trenuje agility a CASPAR posłuszeństwo sportowe.

Szczeniaki z tego połączenia urodzą się na początku grudnia 2014 roku. Spodziewamy się, tak jak w poprzednim miocie, szczeniąt zarówno czarnych jak i brązowych z białymi znaczeniami z włosem łatwym do pielęgnacji. Szczenięta sprawdzą się jako psy domowe a także jako psy sportowe. Maluchy będziemy dobierać indywidualnie pod kątem potrzeby przyszłej rodziny (sporty, wystawy itp.) Szczenięta będę posiadały metrykę ZKwP, będą miały mikroczip, pełną opiekę weterynaryjną (szczepienie i odrobaczenia zgodne z kalendarzem szczepień), z przyszłymi właścicielami zawieramy pisemne umowy kupna – sprzedaży.

Więcej informacji będzie się pojawiało na bieżąco na stronie,  w razie pytań prosimy o kontakt oraz zapoznanie się z naszymi standardami hodowli.